Вивакс инвертер клима уређај Х+ дизајн 12000 BTU - ACP-12CH35AEHI+ R32
Није могуће учитати доступност преузимања
ВИВАКС Х+ десигн клима АЦП-12ЦХ35АЕХИ+ Р32 има номинални капацитет грејања 3,81 кВ, номинални капацитет хлађења 3,52 кВ. Овај модел има посебну 3Д инвертер технологију која пружа најбоље перформансе, а истовремено омогућава знатну уштеду енергије. Такође, омогућава бешумни рад за удобну атмосферу и миран сан. Вхиспер Аир омогућава контролу лакши проток ваздуха који је узрок већине унутрашње буке. Тиме се постиже равнотежа између високих перформанси и ниског степена буке.
3Д струјање ваздуха омогућава проток ваздуха до сваке угла просторије. Био филтер и јонизатор уклања загађења и алергене из ваздуха што га чини врло чистим. Такав ваздух је врло повољан за особе осетљиве на нечистоћу ваздуха и особе које имају проблеме са алергијама.
ВИВАКС Х+ десигн клима АЦП-12ЦХ35АЕХИ+ Р32 има функцију "И феел" којом се преко даљинског управљача, помоћу сензора, очитава температура у просторији и шаље клими. Унутрашња јединица прилагођава температуру и брзину вентилатора тако да буде постигнута тражена температура, уз исто време уштеду енергије.
Спољна јединица има грејаче компресора и кондензатора који спречавају слабији рад и тиме осигуравају несметан рад унутрашње јединице у моду грејања. Опсег рада: -25°Ц до 50°Ц
ЕКО начин рада штеди енергију за додатних 60% док спавате. Дуготрајни квалитет је осигуран петогодишњим гаранцијама и коришћењем Р32 гаса који је ефикасан и сигуран за рад и околину.
Све то у енергетској класи А+++ у хлађењу и А++ у грејању. Уз куповину ВиФи модула, овим уређајима можете управљати путем апликација за контролу клима уређаја НетхомеПлус.
| ВИВАКС | Х+ Дизајн 12 |
|---|---|
| Модел | АЦП-12ЦХ35АЕХИ+ |
| Снага хлађења | 3,52 kW |
| Снага грејања | 3,81 kW |
| Опсег рада | -25 до 50°C |
| Гаранција | 5 година |
| Виделац | 8,5 |
| СКОП | 4,6 |
| Енергетска класа | А+++/А++ |
| Проток ваздуха | 700 м³/х |
| Напајање | 220-240V |
| Тежина | 45 кг |
|
Димензије (Ш x В x Д) унутрашњост: спољашњост: |
920x321x211 765x303x555 |
| Фреон | Р32 |
Specifikacije proizvoda
| Brend: | Vivax |
| Dimenzije spoljne mm: | 765x303x555 |
| Dimenzije unutrasnje mm: | 920x321x211 |
| Energetska klasa: | A+++/A++ |
| Freon: | R32 |
| Garancija: | 2+3 |
| Kapacitet grejanja: | 3,81 kW |
| Kapacitet hladenja: | 3,52 kW |
| Napajanje: | 220-240V |
| Opseg rada: | -25 do 50°C |
| Protok vazduha: | 700 m³/h |
| Scop: | 4,6 |
| Seer: | 8,5 |
| Tezina: | 45 kg |
- Besplatna dostava
- Mogućnost produžene garancije
- 14 dana za odustanak od kupovine
