Вивакс инвертер клима уређај Q дизајн 12000 BTU - ACP-12CH35AEQIs R32
Није могуће учитати доступност преузимања
ВИВАКС К десигн клима АЦП-12ЦХ35АЕКИс Р32 има номинални капацитет грејања 3,81 кВ и номинални капацитет хлађења 3,52 кВ . Овај модел представља доказ да ВИВАКС клима уређаји иу најнижем ценовном рангу нуде пуно више конкуренције. Посебна 3Д инвертер технологија пружа најбоље перформансе, а истовремено омогућава знатну потрошњу енергије. Каталистички филтер елиминише штетне гасове и неугодне мирисе, филтер прашине помаже у заустављању честица прашине у уређају којим се поспјешује квалитет ваздуха у простору. Унутрашња јединица има функцију самочишћења, наставља са радом како би се осушила и очистила преостали кондензат.
ВИВАКС К десигн клима АЦП-12ЦХ35АЕКИс Р32 има функцију "И феел" којом се преко даљинског управљача, помоћу сензора, очитава температура у просторији и шаље клими. Унутрашња јединица прилагођава температуру и брзину обртаја вентилатора тако да буде постигнута тражена температура, уз исто време уштеду енергије. Функција „Фоллов ме“ препознаје присутност људи у простору и на основу тога прилагођава снагу и смер дувања ваздуха чиме се омогућава оптимално коришћење уређаја. Функција уштеде енергије помаже уређају да обезбеди довољно снаге за хлађење без потребе да ради пуним капацитетом. Дуготрајан квалитет је осигуран петогодишњим гаранцијама и коришћењем Р32 гаса који је ефикасан и сигуран за рад и околину. Све то у енергетској класи А++ у хлађењу и А+ у грејању. Уз куповину ВиФи модула, овим уређајима можете управљати путем апликација за контролу клима уређаја НетхомеПлус.
| ВИВАКС | Q Дизајн 12 |
|---|---|
| Модел | АЦП-12ЦХ35АЕКИс |
| Снага хлађења | 3,52 kW |
| Снага грејања | 3,81 kW |
| Опсег рада | -15 до 50°C |
| Гаранција | 5 година |
| Виделац | 6,1 |
| СКОП | 4 |
| Енергетска класа | А++/А+ |
| Проток ваздуха | 540 м³/х |
| Напајање | 220-240V |
| Тежина | 36 кг |
|
Димензије (Ш x В x Д) унутрашњост: спољашњост: |
805x194x285 720x270x495 |
| Фреон | Р32 |
Specifikacije proizvoda
| Brend: | Vivax |
| Dimenzije spoljne mm: | 720x270x495 |
| Dimenzije unutrasnje mm: | 805x194x285 |
| Energetska klasa: | A++/A+ |
| Freon: | R32 |
| Garancija: | 2+3 |
| Kapacitet grejanja: | 3,81 kW |
| Kapacitet hladenja: | 3,52 kW |
| Napajanje: | 220-240V |
| Opseg rada: | -15 do 50°C |
| Protok vazduha: | 540 m³/h |
| Scop: | 4 |
| Seer: | 6,1 |
| Tezina: | 36 kg |
- Besplatna dostava
- Mogućnost produžene garancije
- 14 dana za odustanak od kupovine
