Samsung inverter klima AR35 18000 BTU AR18TXHQASINEU
Није могуће учитати доступност преузимања
Energetska efikasnost i ušteda
Uživajte u maksimalnoj uštedi energije zahvaljujući digitalnoj inverter tehnologiji. Ova napredna tehnologija održava željenu temperaturu bez čestog uključivanja i isključivanja uređaja, što smanjuje fluktuacije i potrošnju struje. Pored toga, inverter koristi snažne magnete i prigušivač za tiši rad, duži vek trajanja i niže mesečne troškove.
Brzo hlađenje i grejanje
Postignite željenu temperaturu u rekordnom roku! Režim brzog hlađenja omogućava da se ventilator okreće najvećom brzinom u početku, a zatim se stabilizuje, čime prostorija mnogo brže postiže optimalne uslove u poređenju sa standardnim režimima rada. Idealno rešenje za trenutnu osveženost tokom vrelih letnjih dana ili brzo zagrevanje zimi.
HD filter za čist i zdrav vazduh
Obezbedite uvek svež i čist vazduh u svom domu. HD filter efikasno zadržava čestice prašine, polen, buđ i alergene poput dlaka kućnih ljubimaca. Periv je i jednostavan za održavanje – dovoljno ga je povremeno isprati vodom i ponovo koristiti.
Režim mirnog sna
Spavajte mirno i kvalitetno svake noći. Noćni režim automatski prilagođava i precizno održava idealnu temperaturu za svaku fazu spavanja. Na taj način obezbeđuje ugodne uslove, duži i kvalitetniji san, uz manju potrošnju energije nego kod standardnog rada.
Dvostruko usmeravanje vazduha
Uživajte u ravnomernoj temperaturi u svakom delu prostorije. Dvostrujno osno istrujavanje automatski reguliše položaj lamela, obezbeđujući ravnomerno i brzo hlađenje ili grejanje. Duži domet strujanja vazduha garantuje maksimalan komfor u svim uglovima prostorije.
Dugotrajan rad – DuraFin+ zaštita
Pouzdane performanse i produžen vek trajanja uređaja omogućava DuraFin+ zaštita. Izmenjivač toplote obložen je materijalom otpornim na koroziju, što štiti kondenzator od rđe i čuva optimalan učinak. Otpornost je potvrđena rigoroznim Salt Spray Testom (SST) tokom čak 480 sati.
Specifikacije proizvoda
| Brend: | Samsung |
| Dimenzije spoljne mm: | 802 × 350 × 555 |
| Dimenzije unutrasnje mm: | 957 × 213 × 302 |
| Energetska klasa: | A++/A+ |
| Freon: | R32 |
| Garancija: | 2+3 |
| Kapacitet grejanja: | 6,74 kW |
| Kapacitet hladenja: | 6,12 kW |
| Napajanje: | 220-240V |
| Opseg rada: | -15 do +48°C |
| Scop: | 4 |
| Seer: | 7,1 |
| Tezina: | 41 kg |
- Besplatna dostava
- Mogućnost produžene garancije
- 14 dana za odustanak od kupovine
