Самсунг инвертер клима АР35 12000 БТУ АР12ТКСХКАСИНЕУ
Није могуће учитати доступност преузимања
Штедња енергије
Свакодневно штедите новац уз дигиталну инвертер технологију. Одржава жељену температуру без честе потребе за искључивањем и укључивањем, што доводи до мање флуктуације. Користим снажне магнете и пригушивач, тако да је тиша, дуготрајнија и смањује потрошњу енергије.
Брзо хлађење
Охлади читаву просторију брзо и ефикасно. Режим брзог хлађења функционише тако да се вентилатор окреће најбрже пре него што успори рад. Стога хлади или греје много брже у поређењу са нормалним режимом и доводи до жељене температуре у најкраћем року. Идеалан је ако желите да се тренутно охладите од спољне врућине.
ХД филтер
Учините све да ваздух који удишете буде увек чист и свеж. ХД Филтер је заиста ефикасан јер задржава честице прашине, ваздушних загађивача и алергена као што су полен, буђ и честице епидерме кућних љубимаца. Перив је. Само га накратко исперите водом и поново га користите.
Лепо спавајте
Лепо спавајте свако вече! Ноћни режим аутоматски контролише и прецизно одређује температуру на којој ћете имати идеалне услове за сваку фазу циклуса спавања. На тај начин ћете имати више времена за сан и потпуно освежење. Режим, такође, користи мање енергије од нормалног хлађења.
Двострујно осно иструјавање
Направите комфорну средину са равномерном температуром просторије и осећајте се угодно. Двоструко осно иструјање аутоматски управља усмеравањем ламела ради брзог и равномерног хлађења/грејања просторије. Дужи домет хлађења или грејања у сваком смеру како би се осигурао максималан комфор.
ДураФин+
Дуже комфорно хлађење. ДураФин+ је сачињен од материјала отпорног на корозију помоћу којег штити кондензатор од рђе, услед чега се одржава оптималан учинак измењивача топлоте. Његова изузетна отпорност на корозију је доказана помоћу теста прскањем сољу (Салт Спраи Тест, ССТ) током 480 сати.
| Самсунг | AR35 12000 BTU |
|---|---|
| Ниво буке (dBA) | 41 |
| Енергетска класа | А++/А |
| Опсег рада | -15 до +48 |
| СКОП | 3,9 |
| ЕФР | 3.24 |
| Полицајац | 3,81 |
| Виделац | 6,1 |
| Фреон | Р32 |
| Снага (Грејање) | 1,18 kW |
| Снага (Хлађење) | 1,21 kW |
| Тежина | 34 кг |
| Капацитет грејања | 4,22 kW |
| Капацитет хлађења | 4,16 kW |
| висина*ширина*дубина | 805 x 285 x 194 мм |
Specifikacije proizvoda
| Brend: | Samsung |
| Dimenzije spoljne mm: | 720 × 270 × 495 |
| Dimenzije unutrasnje mm: | 835 × 208 × 295 |
| Energetska klasa: | A++/A+ |
| Freon: | R32 |
| Garancija: | 2+3 |
| Kapacitet grejanja: | 4.22 kW |
| Kapacitet hladenja: | 4.16 kW |
| Napajanje: | 220-240V |
| Opseg rada: | -15 do +48°C |
| Scop: | 3,9 |
| Seer: | 6,1 |
| Tezina: | 34 kg |
- Besplatna dostava
- Mogućnost produžene garancije
- 14 dana za odustanak od kupovine
