MITSUBISHI Инвертер клима уређај MSZ-HR35VF 12000 BTU до 60m² Wi-Fi Ready A++
Није могуће учитати доступност преузимања
Митсубисхи је познат по својим иновативним производима и технологијама, као што су хибридни и електрични аутомобили, соларни панели и клима уређаји са инвертер технологијом.
Инвертор је електронски уређај који се користи у клима уређајима како би се променила фреквенција електричне струје која се користи за покретање компресора. Компресор је главни делови клима уређаја и служи за повећање притиска и температуре хладног гаса (фреона) који се користи за хлађење и грејање простора.
Инвертор контролише фреквенцију струје која се користи за покретање компресора, што омогућава клима уређај да прилагоди своју снагу и проток хладног гаса према потребама простора. На пример, ако је простор хладан и треба више хладног гаса да се произведе, инвертер ће повећати фреквенцију струје која се користи за покретање компресора и тиме повећати проток хладног гаса. То ће омогућити да се брже хлади простор. Са друге стране, ако је простор довољно хладан и нема потребе за више хладног гаса, инвертер ће смањити фреквенцију струје и време смањити проток хладног гаса. Ово помаже да се уштеди енергија јер компресор не ради пуним капацитетом када није потребно.
| Мицубиши | МСЗ-ХР35ВФ |
|---|---|
| Капацитет грејања | 3,7 kW |
| Капацитет хлађења | 3,5 kW |
| Тежина климе | 32 кг |
|
Димензије (Ш x В x Д) унутрашњост: спољашњост: |
699x538x249 |
| Дужина цеви (макс.) | 20 м |
| Висинска разлика (макс) | 12 м |
| СКОП | 4.3 |
| Виделац | 6.2 |
| Енергетска класа | А++ |
| Ниво буке (макс) | 35 dBA |
| Потребна снага | 1 kW |
| Опсег рада | -10 до 46°C |
| Фреон | Р32 |
Specifikacije proizvoda
| Brend: | Mitsubishi |
| Dimenzije spoljne mm: | 699x538x249 |
| Dimenzije unutrasnje mm: | 838x280x228 |
| Energetska klasa: | A++/A+ |
| Freon: | R32 |
| Garancija: | 2+3 |
| Kapacitet grejanja: | 3.7 kW |
| Kapacitet hladenja: | 3.5 kW |
| Napajanje: | 220 V |
| Opseg rada: | -10 do 46°C |
| Potrebna snaga: | 1 kW |
| Scop: | 4.3 |
| Seer: | 6.2 |
| Tezina: | 32 kg |
| Wi fi: | Opciono |
- Besplatna dostava
- Mogućnost produžene garancije
- 14 dana za odustanak od kupovine
