Midea inverter klima Solstice 9000 btu EZB-09RD6-I Crna Wi-Fi
Није могуће учитати доступност преузимања
Midea Inverter klima Solstice 9000 BTU (2,5kW) za hlađenje i grejanje prostora od 5m² do 30m².
Poklon uz kupovinu
Set za instalaciju gratis!
Udobnost vođena veštačkom inteligencijom-ušteda bez kompromisa.
Upoznajte budućnost klimatizacije sa Midea Solstice uređajem koji kombinuje vrhunsku energetsku efikasnost i maksimalan komfor!
Zahvaljujući AI EcoMaster tehnologiji, postiže preko 30% uštede energije bez smanjenja udobnosti.
Kontrola preko mobilne aplikacije-upravljajte klimom i pratite potrošnju u realnom vremenu, čak i bez internet veze.
Izdržljivost i zaštita-Prime Guard & Hyper Grapfins™
Spoljna jedinica zaštićena dvostrukim grafenskim premazom:
- Otpornost na koroziju i UV zračenje
- Produžen vek trajanja uređaja
- Efikasnije odvođenje toplote
Savršena distribucija vazduha
-
180° rotirajući deflektor- ravnomerno strujanje po prostoriji
-
0° plafonski protok- nežno, indirektno hlađenje
-
180° "vodopad" protok- idealan režim za grejanje
Zdravija unutrašnja klima-Ugrađeni generator negativnih jona uklanja do 99,9% virusa i bakterija, uključujući:
-
Staphylococcus aureus
-
Escherichia coli
-
H1N1 virus
-
Enterovirus 71
i-Clean-samoćišćenje isparivača na 56 °C u samo par koraka:
-
Uklanja prašinu, bakterije i plesni
-
Održava svež i čist vazduh
Iskoristite prednosti koje daju pametne funkcije poput automatskog režima Smart Sleep, koji prati Vaš ritam spavanja i prilagođava temperaturu po fazama sna. Uz to, sprečava i nagle temperaturne promene koje mogu poremetiti san, štedi energiju tokom noći.
Smart Home aplikacija Vam daje potpunu kontrolu uređaja, gde god da ste, uz praćenje potrošnje i procenat uštede u realnom vremenu.
Iskoristite kompatibilinost sa drugim pametnim asistentima poput Google Home-a ili Amazon Alexa gde ćete izdavati jednostavne glasovne komande i IFTTT automatizaciju za povezivanje sa ostalim pametnim uređajima.
Specifikacije proizvoda
| Brend: | Midea |
| Dimenzije spoljne mm: | 765x303x555 |
| Dimenzije unutrasnje mm: | 723x199x286 |
| Energetska klasa: | A+++/A+++ |
| Freon: | R32 |
| Garancija: | 5 godina |
| Kapacitet grejanja: | 4,7 kW |
| Kapacitet hladenja: | 3,6 kW |
| Napajanje: | 220-240 V |
| Nivo buke unutrasnje jedinice: | 39/34/25/19 |
| Opseg rada: | -25 do + 50°C |
| Potrebna snaga: | 1,5 kW |
| Protok vazduha: | 650/510/360/285/150 m³/h |
| Scop: | 6,0 |
| Seer: | 8,5 |
| Tezina: | 30 kg |
| Wi fi: | Da |
- Besplatna dostava
- Mogućnost produžene garancije
- 14 dana za odustanak od kupovine
