МДВ инвертер клима Р32 Аурора црна 12000 БТУ Ви-Фи -20°Ц
Није могуће учитати доступност преузимања
МДВ Инвертер клима Аурора 12000 БТУ (3,5кВ) може грејати и хладити просторије од 20 м² до 60м².
МДВ Аурора инвертер клима има скривени диспеј испод панела унутрашње јединице, који дисретно светли кроз пластику пријатним белим ЛЕД осветљењем, који је видљив само када је клима укључена.
Енергетска ефикасност је у високој енергетској класи: Хлађење: А+++, Грејање: А++ уз употребу Р32 фреона.
Додатна опција: Елегантна са огледало панелом у црној боји.
МДВ Инвертер клима Аурора 12000 БТУ поседује спољну јединицу грејача који спречава да спољна јединица замрзне када су велики минус. Да обезбеди да клима не оде у одржавању спољне јединице и тако престане да греје, већ може радити непрекидно читаве зиме.
Температурни опсег рада -20°Ц до +50°Ц
Гаранција 5 година.
Аурора инвертер клима поседује Ви-Фи што значи да можете управљати клима уређајем путем вашег паметног телефона или таблета.
МДВ и Мидеа
МДВ је професионални бренд клима уређаја које производи Мидеа, бренд је основан 1999 године. Бренд МДВ у почетку је понудио модерне системе и компоненте намењене комерцијалној примени, нпр. ВРФ системи, чилери, хладњаци и вентилатори, а од 2001. године компанија одлучује да укључи у понуду решења из сегмента кућних клима уређаја.
МДВ обраћа посебну пажњу на заштиту околине, непрестано повећава ниво еколошке
компатибилности, сигурности и енергетске ефикасности система који користе иновативне
технологије у производњи.
Њихова понуда укључује разне врсте и класе климатизационих система са широким спектром употребе.
МДВ успешно имплементира своја решења широм света и дистрибуира клима уређаје на целом континенту. МДВ константно шири свој глобални домет, тако да би ојачао своју позицију водећег добављача решења за климатизацију
| МДВ | Аурора 12000 |
|---|---|
| Капацитет | 12000 БТУ |
| Капацитет хлађења | 3,5 kW |
| Капацитет грејања | 3,8 kW |
| Потребна снага | 1,5 kW |
| Виделац | 8,5 |
| СКОП | 4,6 |
| Енергетска класа | А+++ |
| Опсег рада | -20 до +50°C |
| Напајање | 220-240V |
| Проток ваздуха унутрашње јединице | 580 м³/х |
| Ниво буке | 23-38 dBA |
| Тежина | 33 кг |
|
Димензије (Ш x В x Д) унутрашњост: спољашњост: |
802x297x189 765x555x303 |
| Фреон | Р32 |
Specifikacije proizvoda
| Brend: | MDV |
| Dimenzije spoljne mm: | 765x555x303 |
| Dimenzije unutrasnje mm: | 802x297x189 |
| Energetska klasa: | A+++/A++ |
| Freon: | R32 |
| Garancija: | 2+3 |
| Kapacitet grejanja: | 3,8 kW |
| Kapacitet hladenja: | 3,5 kW |
| Napajanje: | 220-240V |
| Nivo buke unutrasnje jedinice: | 23-38 dBa |
| Opseg rada: | -20 do +50°C |
| Potrebna snaga: | 1,5 kW |
| Protok vazduha: | 580m³/h |
| Scop: | 4,6 |
| Seer: | 8,5 |
| Tezina: | 33 kg |
| Wi fi: | Da |
- Besplatna dostava
- Mogućnost produžene garancije
- 14 dana za odustanak od kupovine
