Својим Хисенсе клима уређајима можете да управљате са било ког места помоћу мобилног телефона и Ви-Фи везе, користећи ЦоннецтЛифе апликацију (доступна на српском језику). Тако ћете моћи да створите пријатну атмосферу у дому пре доласка кући или да се сланете о својим кућним љубимцима са велике удаљености.
Хајсенс инвертер клима уређај Експерт Смарт 12К CF35YR1F
Није могуће учитати доступност преузимања
Супериорни капацитет грејања
Знате како осећате топлину сунца чак иу хладном окружењу? Наше функције грејања и хлађења вам дају сличан осећај. Могућност грејања и на -20°Ц или сличним температурама омогућена је нашом технологијом предзагревања. Клима уређај може нормално да греје чак и ако је спољна температура -20°Ц.
Ефикаснији и бољи за околину
Р32 је еколошки гас са већим капацитетом хлађења на истој запремини. Ово значи да је потребна мања количина средстава за хлађење на сваком уређају, па се тако смањује и глобално загревање. Предности Р32 гаса су то што нема утицаја на озон у ваздуху, 66% нижи ГВП (утицај на глобално загревање) од гаса Р410А, већа енергетска ефикасност, већа термална проводност и већи капацитет хлађења.
Аутоматско ротирање лопатице
Аутоматским померањем хоризонталних усмеривача ваздуха , уређај обезбеђује оптималну дистрибуцију и хладног или топлог ваздуха кроз просторију у сва четири смера. Хисенсе технологија за дистрибуцију ваздуха у затвореном простору пружа кориснику максималну удобност.
Паметна контрола била кад и било где
Апликација Хисенсе ХИСМАРТ ЛИФЕ доступна је за иОС и Андроид телефоне. Једноставна апликација на српском језику омогућава вам да контролишете клима уређај где год да се налазите. Сви Хисенсе модели инвертера клима уређаја на српском тржишту имају интегрисани Ви-Фи модул, што значи да корисник нема додатни трошак за куповину Ви-Фи модула, као што је пракса код клима уређаја који имају опцију Ви-Фи реади.
Најбоље упијање честица и непријатних мириса
Филтер са активним угљем који помоћу честица уклања хемикалије, испарења и дувански дим. Он је савршено решење за елиминисање непријатног ваздуха и омагљивање уживања у свежем и чистом ваздуху.
Смањење буке за ваш мир
Низак ниво буке, који може бити и свега 19 дБ , помоћи ће вам да створите мирно и угодно окружење и учиниће да се осетите као да чујете тишину.
Висока ефикасност уз чист ваздух
Захваљујући новој генерацији Хисенсе премаза , купљена прашина / микроорганизми / маст може да се уклони са алуминијумске површине испаривача кроз циклус замрзавања и одмрзавања. Приликом искључивања, вентилатор унутрашње јединице ће наставити да ради 30 секунди како би се осушио испаривач. Моћи ћете да држите ефикасност на високом нивоу уз чист ваздух.
Паметни режим
Згодан режим у случају наглог пада температуре напољу током дана или за кориснике који не желе да размишљају о избору начина рада клима уређаја. Једноставно изаберите жељену температуру у просторији и Смарт Моде, специјални логички алгоритам одредиће начин рада клима уређаја и најбоља подешавања за брзину вентилатора.
Прилагођавање температуре даљинским управљачем
И Феел је сензор високе прецизности који се налази у даљинском управљачу. Сензор преноси информације о температури на унутрашњој јединици клима уређаја, која аутоматски подешава услове рада уређаја, у зависности од око корисника.
Штедите енергију и чувајте свој дом од замрзавања
Овај посебан режим рада инвертер клима уређаја, одржава собну температуру на 8°Ц чак и када је спољна температура веома ниска. Омогућава мању потрошњу електричне енергије и спречава оштећење опреме у просторији због ниске температуре (погодно за викендице).
ПОТПУНИ ДЦ ИНВЕРТОР
360°ДЦ инвертерска технологија је најсавременија технологија која омогућава интелигентан рад клима уређаја и смањује енергетске губитке. Компресор ради лакше и ефикасније, контрола температуре је прецизнија, а бука је нижа.
ВИСОКА ЕФИКАСНОСТ И УШТЕДА ЕНЕРГИЈЕ
3-ДЦ Инвертер технологија, Високофреквентна технологија магнетне регулације , 180° синусног управљања таласима, Технологија компензације обртног момента ниске фреквенције, Технологија ултра-широке регулације фреквенције и Напредна самоадаптивна технологија погона БЛДЦ компресора омогућава удобност да Хисенсе клима уређаји буду још тиши и ефикаснији.
АУТОМАТСКА ДИЈАГНОСТИКА И ЗАШТИТА
Хисенсе клима уређаји имају могућност праћења грешака, самодијагностике и јасног приказивања кодова грешака у реалном времену , чиме се омогућава брже отклањање проблема, лакше одржавање, као и хитно искључивање напајања уређаја у случају преоптерећења система, чиме се обезбеђује максимална безбедност.
Уштеда енергије
У стању приправности клима уређај аутоматски покреће режим уштеде енергије. Уместо 5 В користи се само 1 В на сат, што значи уштеду енергије од 80%.
| Хајсенс | Експертски паметан |
|---|---|
| Модел | CF35YR1F |
| Снага хлађења | 3600 W |
| Снага грејања | 3800 W |
| Опсег рада | -20 до 50°C |
| Гаранција | 2 године |
| ЕФР | 2,98 |
| Полицајац | 3,62 |
| Енергетска класа | А++/А+ |
| Проток ваздуха | 550 м³/х |
| Напајање | 220-240V |
| Тежина | 36 кг |
|
Димензије (Ш x В x Д) унутрашњост: спољашњост: |
795 x 255 x 197 660 x 483 x 240 |
| Фреон | Р32 |
Specifikacije proizvoda
| Brend: | Hisense |
| Cop: | 3,62 |
| Dimenzije spoljne mm: | 660 x 483 x 240 |
| Dimenzije unutrasnje mm: | 795 x 255 x 197 |
| Eer: | 2,98 |
| Energetska klasa: | A++/A+ |
| Freon: | R32 |
| Garancija: | 2+3 |
| Kapacitet grejanja: | 3800 W |
| Kapacitet hladenja: | 3600 W |
| Napajanje: | 220-240V |
| Opseg rada: | -20 do 50°C |
| Protok vazduha: | 550 m³/h |
| Tezina: | 36 kg |
| Wi fi: | Da |
- Besplatna dostava
- Mogućnost produžene garancije
- 14 dana za odustanak od kupovine
