GREE инвертер клима уређај Clivia Al 12K црни
Није могуће учитати доступност преузимања
Компанија Грее Елецтриц Апплианцес, основана 1991. године, највећи је светски
произвођач уређаја за климатизацију.
Сталним улагањем у развој и обуку запослених Грее је развио преко 50.000 патената и постао узор многим светским компанијама које успешно развијају иновативне и енергетски ефикасне производе.
Грее је успоставио 926 сертификованих лабораторија како би осигурао поузданост и
врхунски квалитет производа.
ДО 5 ГОДИНА ГАРАНЦИЈЕ
2 године редовне гаранције и додатне 3 године гаранције уз обавезно годишње одржавање вашег уређаја у овлашћеном сервису и уз коришћење у складу са упутством за употребу.
Грее Цливиа инвертер клима уређај је идеалан избор за ефикасно и еколошки прихватљиво грејање и хлађење. Са напредном технологијом и елегантним дизајном, пружа савршену удобност у вашем дому или пословном простору.
ЦЛИВИА је инвертер клима уређај који комбинује вештачку интелигенцију са врхунским
Инвертер технологије, пружајући кориснику максималан комфор
уз уштеду.
Захваљујући поузданом раду при температурама од -25°Ц до +50°Ц, ЦЛИВИА је
погодна за грејање и хлађење током целе године.
Бројне функције овог модела, као што су УВ-Ц стерилизација, самочишћење и
одвлаживање ваздуха обезбеђују свеж и чист ваздух без вируса и бактерија.
ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА У СЛУЖБИ КОМФОРА
АИ технологија омогућава управљање температуром, квалитетом и влажношћу ваздуха гласовном контролом уз повезивање на Гоогле Ассистант и Амазон Алека, док уређај у реалном времену прати навике корисника како би оптимизовао и прилагодио свој рад
његовим потребама.
ПОУЗДАНО ГРЕЈАЊЕ
Поуздан рад и при екстремним спољашњим температурама до чак -25°Ц чини овај уређај идеалним за грејање Вашег дома.
НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА ОДВЛАЖИВАЊА
ЦЛИВИА клима уређај поседује напредну технологију за одвлаживање ваздуха до задатог процента влажности, чиме пружа осећај свежег ваздуха у простору.
Грее Цливиа инвертер клима уређаји су резултат дугогодишњег истраживања и развоја водеће компаније у области климатизације. Са преко 20 година искуства, Грее је синоним за квалитет, поузданост и иновацију.
Кључне карактеристике
- Инвертерска Технологија: Обезбеђује прецизно контролисање температуре уз минималну потрошњу енергије, што резултира значајним уштедама.
- Висока Ефикасност: Енергетска класа А++ за хлађење и А+/А+++ за грејање у средњој и топлој зони.
- Тихи Рад: Омогућава неометан сан и рад, са минималном буком од 22 дБ(А).
- Ви-Фи Контрола: Управљајте климом путем паметног телефона или таблета, омогућавајући подешавање температуре са даљине.
- Еколошки Пријатељски: Користи расхладно средство Р32 које смањује негативан утицај на животну средину.
- Јонизатор: Побољшава квалитет ваздуха уклањањем штетних честица и алергена.
Аутоматски режим рада
- Три ноћна режима
- Вештачка интелигенција
- Вертикално померање усмеривача даљинским 7 брзина рада
- Турбо функција
- Осећам се функционално
- Интелигентно одмрзавање
- Заштита од високог и ниског напона
- Грејање (-25°C)
- Хоризонтално померање усмеривача даљинским
- Самодијагностика
- УВЦ стерилизација
- Фиксирање усмеривача даљинским
- Режим заштите на 8°C
- Контрола влажности ваздуха
- Грејач пода оплате
- Рад у хладној по ЕрП-у
- Аутоматски режим рада
- Режим рада са уштедом енергије
- 3Д дистрибуција ваздуха
| ГРЧКА | Кливија Блек |
|---|---|
| Модел | Кливија Ал 12К |
| Снага хлађења | 3,5 kW |
| Снага грејања | 3,8 kW |
| Опсег рада | -25 до 50°C |
| Гаранција | 2 године |
| СКОП | 4,1 |
| Виделац | 7,1 |
| Енергетска класа | А++/А++ |
| Проток ваздуха | 680 м³/х |
| Напајање | 220-240V |
| Тежина | 42 кг |
| Wi-Fi | Да |
Specifikacije proizvoda
| Brend: | Gree |
| Dimenzije spoljne mm: | 732x555x330 |
| Dimenzije unutrasnje mm: | 837x293x200 |
| Energetska klasa: | A++ |
| Freon: | R32 |
| Garancija: | 2+3 |
| Kapacitet grejanja: | 3,8 kW |
| Kapacitet hladenja: | 3,5 kW |
| Napajanje: | 220-240V |
| Opseg rada: | -25 do 50°C |
| Protok vazduha: | 680 m³/h |
| Scop: | 4,1 |
| Seer: | 7,1 |
| Tezina: | 42 kg |
| Wi fi: | Da |
- Besplatna dostava
- Mogućnost produžene garancije
- 14 dana za odustanak od kupovine
