ГРИ инвертер клима уређај Амбер Ултра Смарт Премиум А+++ 12000 BTU Ви-Фи
Није могуће учитати доступност преузимања
Компанија Грее Елецтриц Апплианцес, основана 1991. године, највећи је светски
произвођач уређаја за климатизацију.
Сталним улагањем у развој и обуку запослених Грее је развио преко 50.000 патената и постао узор многим светским компанијама које успешно развијају иновативне и енергетски ефикасне производе.
Грее је успоставио 926 сертификованих лабораторија како би осигурао поузданост и
врхунски квалитет производа.
АМБЕР УЛТРА је професионалан, енергетски ефикасан инвертер клима уређај који ће Вас
грејати иу најхладнијим данима уз смањену потрошњу електричне енергије.
Захваљујући двостепеном компресору са 1Хз технологијом, омогућава
најпоузданије грејање и хлађење при спољашњим температурама у распону од
од -30°C до +54°C.
ПРИЈАТНА АТМОСФЕРА ЗА КРАТКО ВРЕМЕ
Изузетно велики проток вездуха омогућава кориснику пријатну атмосферу убрзо након покретања уређаја.
Амбер 12к ће за само 10 минута температуре у простору од 30м2 прилагођен потребама корисника.
ВАШ ПОУЗДАН ПАРТНЕР ЗА ГРЕЈАЊЕ
И при екстремним спољним температурама од -30°Ц АМБЕР УЛТРА ефикасно обезбеђује угодну температуру у, задржавајући капацитет рада, чиме обезбеђује простор
значајну уштеду енергије .
ДО 5 ГОДИНА ГАРАНЦИЈЕ
2 године редовне гаранције и додатне 3 године гаранције уз обавезно годишње одржавање вашег уређаја у овлашћеном сервису и уз коришћење у складу са упутством за употребу.
ДВОСТЕПЕНИ КОМПРЕСОР СА 1Хз ТЕХНОЛОГИЈОМ
Двостепени компресор омогућава да се један део загрејаног расхладног средства поново користи за рад уређаја и захваљујући томе на једнако ефикасан и поуздан ради и при екстремним спољним температурама.
Главне карактеристике:
- Самодијагностика
- Турбо функција
- Аутоматско поновно покретање
- Тајмер
- Компактан дизајн
- Функција меморије
- Осећам се функционално
- Интелигентно предгревање
- Интелигентно одмрзавање
- Хладна плазма
- Грејач пода оплате
- Три ноћна режима
- 7 брзина вентилатора
- Висока енергетска ефикасност
- Тихи режим рада
- 3Д струјање
- Заштита од високог и ниског напона
| ГРЧКА | ГРИ Амбер Ултра Смарт Премиум |
|---|---|
| Модел | ГРИ Амбер Ултра Смарт Премиум |
| Снага хлађења | 3,5 kW |
| Снага грејања | 4,2 kW |
| Опсег рада | -30 до 54°C |
| Гаранција | 2 године |
| СКОП | 5,1 |
| Виделац | 8,5 |
| Енергетска класа | А++/А++ |
| Проток ваздуха | 680 м³/х |
| Напајање | 220-240V |
| Тежина | 59 кг |
| Wi-Fi | Да |
Specifikacije proizvoda
| Brend: | Gree |
| Dimenzije spoljne mm: | 899 x 596 x 378 |
| Dimenzije unutrasnje mm: | 996 x 301 x 225 |
| Energetska klasa: | A+++/A++ |
| Freon: | R32 |
| Garancija: | 2+3 |
| Kapacitet grejanja: | 4,2 kW |
| Kapacitet hladenja: | 3,5 kW |
| Napajanje: | 220-240V |
| Opseg rada: | -30 do 54°C |
| Protok vazduha: | 680 m³/h |
| Scop: | 5,1 |
| Seer: | 8,5 |
| Tezina: | 59 kg |
| Wi fi: | Da |
- Besplatna dostava
- Mogućnost produžene garancije
- 14 dana za odustanak od kupovine
