1
/
of
3
Nordea Inverter klima Wi-Fi 12000 BTU
Redovna cena
45.000 RSD
Akcijska cena
45.000 RSD
Redovna cena
Cena po jedinici
/
per
Rasprodaja
Rasprodato
Uračunat porez
Re-stocking soon
Nije moguće učitati dostupnost za preuzimanje
Zaboravite na neprijatne vrućine i hladnoću - Nordea inverter klima obezbeđuje idealnu temperaturu tokom cele godine, uz minimalnu potrošnju energije.
Komfor bez kompromisa uz tihi rad u noćnom režimu omogućava miran san, a pet nivoa ventilacije doprinose savršenom protoku vazduha.
Daljinska kontrola putem Wi-Fi aplikacije znači da klima radi po Vašim pravilima-čak i dok ste van kuće.
Nordea ne hladi samo prostor-ona ga čini zdravijim, zahvaljujući filterima koje poseduje.
Uz pomoć filtera sa srebrnim jonima, uništavaju se bakterije i mikroorganizmi, filter za prašinu eliminiše alergene iz Vaših prostorija i zadržava sve nečistoće. Takođe, Nordea poseduje automatsko čišćenje i sprečava stvaranje plesni i neprijatnih mirisa.
Dizajn koji se ukpala svuda
Diskretan LED ekran, minimalističke linije i kompaktan oblik, čine da Nordea doprinosi modernom uređenju u Vašem domu.
Specifikacije proizvoda
| Brend: | Nordea |
| Dimenzije spoljne mm: | 738×300×540 |
| Dimenzije unutrasnje mm: | 700×250×190 |
| Energetska klasa: | A++/A+ |
| Freon: | R32 |
| Garancija: | 2+3 |
| Kapacitet grejanja: | 3680 W |
| Kapacitet hladenja: | 3540 W |
| Napajanje: | 220-240V |
| Scop: | 4.22 |
| Seer: | 6.81 |
| Tezina: | 39 kg |
| Wi fi: | Da |
- Besplatna dostava
- Mogućnost produžene garancije
- 14 dana za odustanak od kupovine
